Newton 76/700 AZ-1 Telescoop – Perfect voor beginners en kinderen
De Newton 76/700 telescoop is een eenvoudige en betaalbare reflector voor beginners die de basis van amateurastronomie willen ontdekken. Met een 76 mm opening en een brandpuntsafstand van 700 mm (f/9,2) biedt deze telescoop heldere maanobservaties en is hij geschikt voor het bekijken van Jupiter en Saturnus bij de juiste omstandigheden. Dit model is een uitstekend cadeau voor kinderen en volwassenen die op een laagdrempelige manier kennis willen maken met de sterrenhemel.
De azimutale montering (AZ-1) maakt het eenvoudig om objecten handmatig te richten en te volgen, terwijl de compacte en lichtgewicht constructie de telescoop geschikt maakt voor buitenobservaties. Dankzij de eenvoudige montage zonder gereedschap kun je direct beginnen met observeren.
Voordelen van de Newton 76/700 telescoop
- Ideaal voor beginners en kinderen – Makkelijke bediening en eenvoudige montage
- Geschikt voor maan- en planeetwaarnemingen – Helder beeld van de Maan, Jupiter en Saturnus
- Lichtgewicht en draagbaar – Perfect voor gebruik in de achtertuin of op reis
- Compleet met accessoires – Inclusief H 20 mm, H 12,5 mm & SR 4 mm oculairs, 2x Barlow-lens en 5×24 zoeker
- Azimutale montering (AZ-1) – Intuïtief en eenvoudig te gebruiken
AZ-1 Montering – Simpel en intuïtief
De AZ-1 montering is een eenvoudig en robuust systeem dat ideaal is voor beginners en kinderen. De telescoop kan vrij bewogen worden in zowel horizontale als verticale richting, zonder ingewikkelde instellingen. Dit maakt hem makkelijk in gebruik en perfect om snel de Maan of planeten te vinden.
Toepassingen
- Maan en planeten: geschikt
- Nevels en sterrenstelsels: niet geschikt
- Astrofotografie: niet aanbevolen
- Natuurobservatie: niet aanbevolen
De Newton 76/700 telescoop is een betaalbare instaptelescoop voor beginners en kinderen die op een speelse manier de sterrenhemel willen verkennen.
Specificaties Newton 76/700 Telescoop
Optiek
- Type: Reflector
- Ontwerp: Newton
- Opening: 76 mm
- Brandpuntsafstand: 700 mm
- Openingsverhouding: f/9,2
- Resolutie: 1,51″
- Grensmagnitude: 11,2
- Lichtopbrengst: 120x t.o.v. het blote oog
- Max. nuttige vergroting: 150x
Montering
- Type: Azimutaal (AZ-1)
- GoTo-sturing: nee
Statief
- Materiaal: Aluminium
Inbegrepen accessoires
- Oculairs: H 20 mm, H 12,5 mm & SR 4 mm (1,25″)
- Barlow-lens: 2x vergroting
- Zoeker: 5×24
- Omkeerlens: ja
Algemeen
- Serie: Basic
- Totaal gewicht: lichtgewicht
Toepassingen
- Maan en planeten: geschikt
- Nevels en sterrenstelsels: niet geschikt
- Astrofotografie: niet aanbevolen
- Natuurobservatie: niet aanbevolen